İstanbul İçi Hızlı Moto Kurye Hizmeti - Kuryemex

Blog

İstanbul İçi Hızlı Moto Kurye Hizmeti

Gönderilmek istenen herhangi bir evrak veya gönderiyi göndericinin adresinden alıp alıcının adresine belli bir sürede, belli bir ücret karşılığında ileten motorlu, araçlı veya yaya olarak teslimatı yapan kişilere kurye denir. Kuryemex en kısa sürede, en güvenli ve en kaliteli İstanbul içi kurye hizmetini sizlere sunar.
Kuryemex İstanbul kurye  hizmeti ile gönderiniz İstanbul il sınırları içerisinde bulunan herhangi bir adrese 60 dakika ve 90 dakika arası gibi kısa bir sürede ulaştırır. Acil iletmeniz gereken evrak, kargo, paket gibi gönderileri trafiğe kalmadan en kısa sürede alıcısına ulaştırır, size rahat etmek kalır.
Özellikle işe gidiş ve çıkış saatleri arasında İstanbul trafiği tam bir kaos olabiliyor. Sizin de tam o saatlerde acil bir işiniz çıktı ve çok önemli bir evrağınızı mı göndermeniz gerekti? Hiç merak etmeyin, Kuryemex İstanbul kurye hizmeti ile evraklarınız en kısa sürede sizden alıyor, en kısa sürede alıcısına iletiliyor. Hem en uygun fiyatlarla acil kurye işlerinizi kolayca halledebilir, hem de zaman tasarrufu ile değerli vaktinizi koruyabilirsiniz.
Kuryemex İstanbul kurye hizmetinden faydalanmak çok kolay. Web sitesi üzerinden adımları izlemeniz yeterli olacaktır.
1. Adım: Gönderi boyutu seçme


Gönderinizin 0-1 kg arasında ise dosya, 1-3 kg arasında ise paket, 4-6 kg arasında ise küçük koli, 7-20 kg arasında ise orta koli, 11-20 kg arasında ise büyük koli seçeneğini seçip devam tuşuna tıklayabilirsiniz.
2. Adım: Gönderici adresi seçme

Teslim alıcak kişi
Gönderinizin teslim alınacağı açık adres bilgilerini girerek devam tuşuna basabilirsiniz.
3. Adım: Alıcı adresi seçme

teslim edicek kişi
Gönderinizin teslim edileceği açık adres bilgilerini giderek devam tuşuna basabilirsiniz.
4. Adım: Ödeme

ödeme tipi
Son adımda ise gönderinizin boyutuna, gönderici adresine ve alıcı adresine bağlı olarak hesaplanan kurye hizmeti ücretini görebilir, size uygun olacak teslimat süresini seçebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra yapmanız gereken tek şey rahatlamaktır. Çünkü İstanbul Kurye ile en kaliteli, en güvenli ve en kısa süreli kurye hizmetinden faydalanmış olursunuz.